Yeşil Çayı Böyle İçerseniz Acayip Etkileri Oluyor

Merhabalar canım arkadaşlarım Hoş geldiniz yeşil çayı böyle içerseniz yağ yakımını iki kat hızlandırıyor Evet arkadaşlar yeşil çayın faydalarını , zayıflama üzerindeki etkilerini, doğal antioksidan olması sebebiyle vücudumuzda toksin arttırdığını, ödemlerimizden bizi kurtardığını artık hepimiz biliyoruz

Yeşil çayı bugün yapacağımız karışımla içersek gerçekten zayıflama sürecinde bize inanılmaz yardımcı oluyor canım arkadaşlarım ve yağ yakımını vücudumuzdaki metabolizma hızını 2 katına çıkararak gerçekten çok güzel bir performans elde edeceğiz

Yeşil çaylı içeceğimizin yapılış aşamalarını tüm detaylarıyla anlattığım videomu mutlaka izleyin canım arkadaşlarım.

2 yemek kaşığı toz yeşil çay kullandım Toz yeşil çay yoksa yerine 4 tane paket çay kullanabilirsiniz

burada arkadaşlar demleme yaptığım için 2 yemek kaşığı kullandım 2 yemek kaşığı yeşil çayımı dört dört buçuk su bardağı kaynar suyla 10-15 dakika kadar demeyeceğim arkadaşlar, Daha az sürede demleme yapmayın sonuç iyi olmuyor.

Demlenme sonucunda 1 adet limon suyunu da sıkalım içerisine ayrıca 1 şişe sade soda yı da ekleyelim .Yeşil çaylı içeceğimizi bir sürahi içerisine alalım ve hep göreceğimiz bir yere koyalım ki gün içerisinde tüketmemiz kolay olsun.

Yeşil çaylı içeceğimiz tam 5 su bardağı çıkıyor yani 1 litre  bunu sabah hazırlayıp akşama kadar yavaş yavaş su içer gibi tüketmeliyiz. Ayrıca normal su da içebiliriz.

Gün içerisinde iştah kontrolümüzü sağlamış olacağız içtiğimiz yeşil çaylı içeceğimiz sayesinde bu süreçte Ekmek şeker hamur işleri tatlılar hazır paketli gıdalar bunlardan lütfen birazcık uzak duralım Çünkü biz sağlıklı olmaya çalışıyoruz ve akşam saat 8’den sonra mümkünse yemek olayını bitirelim çünkü akşam bütün vücudumuz sindirime ayırsın kendini ve yorulmasın arkadaşlar

Her şeyin bir mantığı var vücudumuza da birazcık dinlenme süresi vermemiz gerekiyor bütün bunları yaptığımız takdirde güzel bir şekilde ayda 10 kiloya kadar gerçekten bu kürle verebilirsiniz .

Evet canım arkadaşlarım kürlerimiz her zaman zayıflama süreçlerinizde sizlere destektir yardımcıdır sizlerde kendinize yardım edin beslenme planı hazırlayın ve günlük spor veya egzersizler yapın kısa yürüyüşler bile çok çok faydalıdır ve canım arkadaşlarım bol su tüketmek de çok önemli biliyorsunuz. Tüm bu düzeni kurduktan sonra metabolizma hızınız artırıp yağ yakımını kolaylaştıracak kürlerimizden fayda bulmamak mümkün değildir.

Daha fazla doğal kürler için sizleri youtube /seherakgül kanalıma bekliyorum Abone olmayı unutmayın.

 

(Visited 6.740 times, 2 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..