Yeşilçay Ve Limonu Böyle İç-Çok Hızlı Zayıflatan Yağ Yakıcı İçecek-Metabolizma Hızlandıran Çay

Merhabalar canım arkadaşlarım Çok kısa sürede zayıflatan ve  hızlı bir şekilde sonuç gösteren bir kür hazırlayacağız bugün .Kürümüzün tüm detaylarını anlattığım videomu mutlaka izleyin ve püf noktalarını da öğrenin.

Sevgili arkadaşlarım bu kürümüzü disiplinle her gün hiç aksatmadan uygulamanız gerekiyor yeşil çayı videomda anlattığım şekilde kullanırsanız 2 kat daha fazla toksin arttırıyor ve 2 kat daha fazla metabolizmayı hızlandırıyor Yeşil çayın yanında bir tane limon ve iki tane de tarçın çubuğu gerekiyor .Limonu kabuklu olarak kullanacağız bu kürün en belirgin özelliklerinden bir tanesi metabolizmayı hızlandırması arkadaşlar. Kürümüzü kullandığınızda sabahları göbeğiniz dümdüz uyanmanızdan, Ellerdeki ayaklardaki o şişkinlik hissinin, şişkin görüntünün gitmesinden ve genel olarak bir hafifleme olmasından daha ilk günlerde bile fark edeceksiniz. Yapmanız gereken tek şey düzenli olarak kullanım yani bir ay boyunca düzenli bir şekilde kullanmanız olacak her arkadaşım kesinlikle kilo verecektir canım arkadaşlarım

Kürümüzü hazırlamak için canım arkadaşlarım limonları bir tencerenin içerisine alalım, 2 tane tarçın çubuğu ekleyeceğiz , elinizde toz tarçın varsa bir çay kaşığı toz tarçın da bu karışımın içerisine ekleyebilirsiniz. 

Beslenme sistemimizi de rutin şeklinde oturtmalıyız yani 2 öğün, tek öğün ya da iki ana bir ara öğün gibi hangi sistemi benimsiyorsanız onu ve oturtmak zorundayız

Kürü hazırlamaya devam ederken bir çay kaşığı toz zencefil ekliyoruz arkadaşlar. Eğer Taze zencefil varsa Ceviz büyüklüğünde taze zencefili Dilim dilim içerisine  doğrayabilirsiniz ve bir çaydanlığın içerisini 3 su bardağı toplamda su ilave ediyorum ve  yaklaşık 10 dakika kaynatıyoruz. Limon kabukları yumuşayıncaya dek, tarçının aroması tamamen suyun içerisine geçinceye kadar kaynatma işlemine devam ediyoruz. Limonumuz 10 dakika boyunca kaynadı, Tarçın çubuklarıyla ve zencefille birlikte şimdi içerisine şöyle silme bir yemek kaşığı dolusu toz yeşil çay atıyoruz ama eliniz de toz yeşil çay yoksa  paket yeşil çaydam 3 tane atmanızı öneriyorum.

bu kaynatma işlemi bittikten sonra elimizde Toplamda 2 bardak kür kalacak bunların da bir tanesini kahvaltıdan yarım saat önce içeceğiz. Diğer bir bardağı da akşam yemeğinden yarım saat önce içeceğiz. Ve kesinlikle ve her gün aksatmadan yapacağız.

7-8 dakika kadar demlenmesini bekliyoruz sonrasında içindeki malzemeleri tamamen süzerek 2 bardağa boşaltacağız. Bu kürü kullandığınız süre boyunca gün içerisinde lütfen bol bol su tüketmeye gayret edin çünkü vücudumuzda yakılan yağlar su ile birlikte ödem şeklinde vücudumuzdan atılıyor Bu sebeple Siz gün içerisinde ne kadar fazla su tüketirseniz vücuttan ödem atılımı hatta yağların vücuttan atılması o kadar hızlı olacaktır Bu yüzden diyetlerde su tüketimi kesinlikle çok önemli 

Kürün tadı da çok güzel bu arada arkadaşlar. Kesinlikle içerken çok mutluluk duyuyorsunuz mayhoş , tarçının aromasını aldığınız Yeşilçay’ın o güzel kokusunu aldığınız güzel bir çay oluyor kesinlikle.

Evet canım arkadaşlarım kürümüzü uygulayın ve güzel sonuçlar elde edin. Kürümüzün tüm detaylarını anlattığım videoyu izlemeyi unutmayın Youtube/Seherakgül kanalıma mutlaka uğrayın daha fazla kürler ve detoks tarifler bulacaksınız.

Kanalıma abone değilseniz abone olup bu kocaman aileye mutlaka katılın aynı zamanda sizleri Instagram sayfamada bekliyorum Kendinize çok ama çok iyi bakın Allah’a emanet olun canım arkadaşlarım .

(Visited 365 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..