Yumurta Maskesiyle Anında Pürüzsüz Bir Cilt/Mucize Etki Dene Ve Gör

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle yine çok basit ve olabildiğince etkili güzel bir yumurta maskesi yapacağız, maskemizi yumurta akı ile hazırlayacağız özellikle gözenekleri çok açık olan cildinin pürüzsüz olmasını ,toparlanıp canlanmasını isteyen arkadaşlarımıza bu maskeyi şiddetle tavsiye ediyorum.

Ve maskemizin yapılış aşamalarını tüm detaylarıyla anlattığım videomu buraya bırakıyorum. İzleyin ve sizlerde hazırlayın ve anlattığım gibi uygulayın lütfen.

Cildinizin nefes almasını sağlayan beslenmesini sağlayan, sağlıklı görünmesini sağlayan cildimiz üzerindeki gözeneklerdir. Bu gözeneklerin çok temiz olması gerekiyor hem de açık görünümde olmaması gerekiyor

Bunu en doğal yoldan nasıl sağlarız ,Hazırlayacağımız yumurta akı maskesi bu konuda sorunumuzu çözecektir canım arkadaşlarım. Yumurta akı gözenekler içerisinde birikmiş olan yağı ,kiri, tozu temizliyor ve gözenekleri küçülterek sıkılaşmasını sağlıyor.  Böylece yüzümüze pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Cilt tertemiz olduğunda pırıl pırıl parlayan sağlıklı bir görünüm kazanıyor.

Bu maskeye başlamadan önce buhar uygulaması yapacağız .Buhar olusturacağımız suya menekşe yağı katabilirsiniz gayet güzel bir koku verecektir. 2 dakika boyunca cildimiz buhara tutarak gözeneklerimizi açalım.

Arkadaşlar şimdi gelelim maskemize 1 adet yumurta kullanıyoruz. Yumurtanın akını ve 1 çorba kaşığı toz şeker ile çırpıyoruz. Krema kıvamı almalıdır.

Maskemiz tek kullanımlıktır arkadaşlar  her kullanımda taze yapılmalıdır.

Kullanımı ise cildimize kalın bir tabaka halinde sürelim. Göz altlarını hatta kaşlarınız da dahil olmak üzre tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. Ve 20 dakika sonra cildinizi ılık su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz.

Cildinizde ki farkı hemen göreceksiniz arkadaşlar..

Sizler maskemizi deneyip bize deneyiminizin sonucunu yorumlarla bildirebilirsiniz. Youtube /seherakgül  kanalımda da buluşalım arkadaşlar. İnstagram sayfamdan da takip edebilirsiniz..

(Visited 221 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..