Zayıflama Kist Miyom İdrar Yolu Enfeksiyonu /Kadınlar İçin Özel Yaratılmış Sanki

Merhaba canım arkadaşlarım bir çok zayıflama kürü tarifi ile nasıl kolay metabolizmanızı hızlandırırsınız ,nasıl yağ yakımı sağlarsınız anlatmaya çalışıyorum.İşte sizlere bir çok hastalığa da çok iyi gelen yağ yakımını hızlandıran,ödem attıran ve kilo kaybı sağlayan soğan kürü tarifimi vereceğim.

Soğan suyu gerçekten zayıflatıyor, Çünkü soğanın metabolizma hızını çok doğal yollarla hızlandırma arttırma özelliği var bu sebeple kan dolaşımını artırıyor ,sindirim hızlanıyor dolayısıyla şişkinlik ,kabızlık ödem gibi sıkıntıları vücut hemen atıyor aynı zamanda yediğimiz yiyecekler ile beraber aldığımız yağı vücudun tutmasını engelliyor.

Soğan kürü nasıl hazırlanır , tüm püf noktalarını öğrenmek isterseniz videomdan izleyebilirsiniz.Sizler için burayada videomu ekliyorum..

Zayıflama süreçlerinizde ödem atma,şişkinlik,kabızlık sorunlarını yok etme yanında rahim içi kist ,miyom ve iltihaplanma idrar yolları enfeksiyonlarında da inanılmaz güzel faydasını göreceksiniz.

 

Kürü için malzememiz

  • 1 adet kuru Soğan.
  • 1,5 su bardağı Su

Bu kürü hazırlamak için 1 adet kuru soğanı kabuklarından temizleyelim ve güzelce yıkayalım.Daha sonra soğanı 4 parçaya keserek bir cezve içerisine alalım.Üzerine 1,5 su bardağı su ilave edelim ve kaynatalım.

Soğanlar suyun içerisinde kaynadığında soğan suyunu kolayca bırakacak ve karışacak .Kaynattığımız soğanları süzerek suyunu bir bardak içerisine alalım.Artık tüketmek için hazır.

Soğan kürünü nasıl kullanacağız.

15 gün boyunca sabah ve aksam taze olarak hazırlaycağımız bu soağn suyu kürünü sabah kahvaltıdan önce ve akşam yemeğinden önce olmak üzere günde 2 kez tüketmeliyiz.

Kürü uyguladığınız dönemlerde göreceğiniz faydayı çok net anlayabileceksiniz.Vücudundan ödem atıldığını hatta miyom, gibi sorunlarınız varsa çözüm bulabileceksiniz..

Hepiniz bu çok faydalı kürü uygulamalısınız ve vücudumuza olan faydalarından yararlanmalısınız.Daha fazla çok faydalı kürler ve detoks tarifler öğrenmek isterseniz youtube /seherakgül kanalıma davetlisiniz.

(Visited 708 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..