ZAYIFLAMAK İçin BİR TUTAM Yeter!

Merhaba canım arkadaşlarım düzenli kullanımında çok faydasını göreceğiniz bir çay kürü tarifim var.

Tarifimiz Ceviz Perdesi çayı..

Bu çayın hazırlarken cevizin hem kabuğu hem içinin yemiş kısmı hem de bu perde kısmı çok önemli yaparken limon kabukları da kullanacağız limon kabuğunda bulunan pektin maddesinden yararlanarak iştahımızı kesmeyi hedefliyoruz.

Arkadaşlar bu elimde gördüğünüz ceviz perdelik T kolesterol seviyelerini olması gerekene çekiyor ve dolayısıyla açlıktan üzere tatlı krizleri o ayak titremeleri şekerin inip çıkması gibi sorunları yok etmeyi hedefliyoruz.

Ceviz perdesi çayı oldukça kolay canım arkadaşlarım önce 10 adet cevizin iç kısmından cevizin perdelerini çıkaralım.ve bir çaydanlık içerisine 2,5 su bardağı su ilave ederek yaklaşık olarak 5 dakika kaynatacağız.Kaynatma sonrasında çayımızın içerisine 1 yemek kaşığı elma sirkesi ekliyoruz.

Çayımızın kullanımından da bahsedelim

Bu çayı canım arkadaşlarım günde 2 defa içeceğiz.Sabah kahvaltıdan önce 1 bardak çayımızdan içelim.Çayımızı içmek için hazırlarken içerisine tatlandırmak için 1 dilim limon ekliyoruz. Aynı şekilde akşam yemeğinden öncede 1 bardak içiyoruz.Ve bu küre 15 gün boyunca devam edeceğiz.

Emziren anneler hamileler kronik ve alerjik rahatsızlığı bulunanlar bu küleri yapmadan önce lütfen doktorlarına danışsınlar ve önerilerine göre davransınlar.

Canım arkadaşlarım kürümüzün faydalarını açıklayarak yapılış aşamalarını anlattığım videomdan izleyin ve sizlerde benimle birlikte hazırlayın..

Daha fazla doğal ve çok sağlıklı kürler ,maskeler öğrenmek için sizleri Youtube/seherakgül kanalıma davetlisiniz.

İnstagram sayfamızda da kocaman bir aileyiz.Beni takip ederek sizde ailemize katılın.

Facebook da ise yüzlerce arkadaşlarımızla beraber kürlerimiz uyguladığımız doğal kürler gurubumuzda da sizleri görmekten mutlu olurum..

 

(Visited 556 times, 1 visits today)

1 Yorum

  1. Azize Mıh 6 Ocak 2021 en 22:40

    Tesekkurler Seher Hanım vetmiş oldugunuz kurler için

    Cevap

Yorumlarınız Çok Değerli..