Zayıflamak İstiyorum Diyenler Buraya Sumağın Kilo Verme de İnanılmaz Etkileri

Merhaba arkadaşlar gene sizlerle birlikte zayıflatan sumaklı Yoğurt kürü konuşacağız Bu yoğurt kürü ile birlikte hızlıca kilo verebilir ve sağlıklı şekilde bu süreci atlatabilirsiniz

 

 Arkadaşlar gördüğünüz bu sumak baharatı sakız ağacıgillerden bir bitkinin tohumları öğütülerek sofralarımıza kadar geliyor ve negatif kalorili bir besindir.

Hayvansal proteinlerin en güzeli olan yoğurtla birleştirerek tüketildiğinde mükemmel bir yağ yaktırıcı, zayıflatıcı ve herşeyden önemlisi kabızlık sorunu için mükemmel bir kür hazırlayacağız.

Kıymetli arkadaşlarım kilo vermenin önündeki en büyük engellerden bir tanesi de kabızlık bir miktarda içerisinde elma sirkesi kullanarak ödem attırıcı şişkinlik azaltıcı ve bağırsak hareketlerini düzenleyici bir hale getireceğiz

Bu sumaklı yoğurt kürünün yapımı gerçekten çok basit etkileri ise birçok kişide denenmiş ve kanıtlanmış güzel bir kür ancak mide hassasiyeti olan arkadaşlarım özellikle sirke konusunda ve sumak konusunda birazcık dikkatli davranmalısınız çünkü her mide bu besinleri kaldırmayabilir kıymetli arkadaşlarım.

Zayıflatan Sumaklı Yoğurt Kürü Yapılışı

3 yemek kaşığı kadar ev yoğurdu içerisine 1 tatlı kaşığı sumak ekliyoruz. Az bir miktarda sirke ilave ediyoruz. Güzelce karıştırıyoruz. Yapımı bu kadar basit canım arkadaşlarım.

Zayıflatan Sumaklı Yoğurt Kürü Kullanımı

Özellikle sabah kahvaltılarımız dan 20 dakika önce bu kürü tüketeceğiz canım arkadaşlarım. 20 dakika sonra kahvaltımızı yapacağız 2-3 gün içerisinde zaten faydalarını görmeye başlayacağız. Eğer ileri derecede kabızlığınız varsa bundan kurtulacaksınız ve şişkinlik, ödem gibi bedensel birtakım sıkıntılarımızdan küre devam ettikçe zaman içerisinde kurtulacağız ve doğal olarak bütün bunların getirisi bizde kilo vermek olacak

Evet canım arkadaşlarım en doğal ürünlerle çok faydalı kürlerimizden birini daha öğrendik.Daha fazlasını öğrenmek için sizleri Youtube/seherakgül kanalıma beklerim . Kanalıma abone olmayı da unutmayın .

(Visited 280 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..