Zayıflamak İstiyorum Kafaya Koydum”Diyeni 1 Haftada Şekle Sokan Special Kahvem

Herkese sevgiler canım arkadaşlarım konumuz gene zayıflama ,sizlerde eğer zayıflamak istiyorsanız ,kafaya koydum başaracağım diyenlerden iseniz sizlere Special kahvemi önereceğim.

Special kahvemiz üç etkiye birden sahip ve içeriğinde birkaç malzeme kullanarak hazırlayacağız.Merak ettiniz değilmi öyleyse hemen sizlere tüm yapılış aşamalarını detayları ile anlattığım videomu bırakıyorum mutlaka izlemelisiniz.

Special Kahve Malzemeleri ve Yapılışı

  • 1 su bardağı Süt
  • 1 tatlı kaşığı dolusu Türk Kahvesi
  • 1 çay kaşığı ucu ile Tarçın
  • 1 çay kaşığı silme Kakao

Bu malzemeleri cezvemizin içerisine alıyorum ve iyice karıştırıyorum. Ocağa cezveyi alıyorum ve 1 taşım kaynatıyorum. Kaynama sonrasında içerisinde diğer malzemelerimizi eklemeye devam edeceğim.

  • 1 çay kaşığı Hindistan cevizi yağı
  • 1 çay kaşığı organik Bal

Malzemelerimiz ekledik ve güzelce karıştırıyoruz.

Bu malzemelerimin hepsinin ayrı ayrı vücudumuza faydası var canım arkadaşlarım. Bağırsaklarımızı çalıştıran,kan şekerimizi dengeleyen,tokluk hissiniz artıran harika bir lezzeti olan nefis bir kahve hazırladık.

Special Kahveyi Nasıl Kullanacağız?

Kahvemiz evimize yüreğimize yaşam sevinci katan mis gibi güzel kokusuyla içime hazır ise canım arkadaşlarım 1 hafta boyunca sabah kahvaltılardan önce ve akşam yemeklerinden önce tüketerek uygulayacağız.

1 hafta boyunca hiç aksatmadan kahve kürümüzü uyguladığınızda ise inanılmaz hafiflediğinizi, bağırsak floranızın nasıl işlevi düzeldiğini ve iştahınızın nasıl azaldığını gözlemleyeceksiniz. Tabii porsiyonlar küçülecek ve daha az yemek tüketeceksiniz. Tabii bu sürecinize birde günlük egzersizler veya en az yarım saat yürüyüşler eklerseniz ve bol bol su içerseniz güzel bir şekilde kilo vermeye başladığınız kesinlikle göreceksiniz.

Evet canım arkadaşlarım doğal kürler , maskeler, detokslar öğrenmek için Youtube/Seherakgül kanalıma sizleri bekliyorum. Kanalıma  Abone olmayı da unutmayın.

Beni Instagram/SEHERAKGÜL sayfamdan da takip edebilirsiniz orada yüzlerce binlerce kişi birlikte detokslar yapıyoruz siz de bize katılabilirsiniz aynı zamanda soru görüş ve önerileriniz için de lütfen yorumlar bölümüne yazın, Konuşalım kafanızda soru işaretleri varsa ,

Hepinizi çok seviyorum hayatımıza bir anlam katması dileğimle Kendinize çok iyi bakın ..

(Visited 719 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..