Zayıflatan Altın Süt Tarifi

Merhaba arkadaşlar hoşgeldiniz süt içerek kilo vermek ister misiniz. Evet dediğinizi duyar gibiyim arkadaşlar peki gerçekten süt içerek kilo vermek mümkün mü? Evet arkadaşlar gerçekten süt içerek kilo vermek mümkün.

Zayıflatan Altın Süt Tarifi

Altın süt tarifimiz için içeceğimiz 1 bardak süt içerisine zencefil, tarçın ve de zerdeçal baharatları ekleyerek sütünüzün vücudumuzda meydana getirdiği reaksiyon ile yağ yakmayı, metabolizma hızlandırmayı ve kabızlığa karşı aldığı önlemleri birlikte göreceğiz.

Arkadaşlar bilindiği gibi süt hayvansal proteinler içerisinde en fazla yağ yakma kabiliyetine sahip üründür .Süt kürünü gece yatmadan önce içeceğiz

Hazırladığımız süte rengini veren zerdeçal sayesinde bu süt kürüne Altın süt diye adlandırıyoruz.

Zerdeçal ülkemizde kullanımı ve bilinirliği çok az bir baharat ,faydaları saymakla bitmeyen mucizevi bitkinin daha yaygın olmasını diliyoruz. Zerdeçal vücudumuzda Kanser hücrelerinin kötü huylu hücrelerinin oluşumunu engelliyor, yağ hücrelerini parçalama özelliğine sahip, vücudumuzda yağ yakım metabolizmasını hızlandırıyor ,müthiş yağ yakma kabiliyetine sahip bir baharat aynı zamanda bağışıklık sistemini de güçlendiriyor ve şişkinliği önlüyor. Çünkü bağırsaklarda emilimi kuvvetlendiriyor.

Arkadaşlar 1 bardak kadar sütümüzü koyuyoruz sütümüz yarım yağlı olabilir Ama eğer doğal süt bulduysanız yağının hiç önemi yok arkadaşlar Çünkü içerisinde bileşenleri çok sağlam sütler oluyor doğal sütler. Sonrasında zencefil ekliyoruz canım arkadaşlarım , tarçın ve bir çay kaşığı zerdeçal ekliyoruz ve diğer baharatlardan yarım çay kaşığı koyabilirsiniz fakat Zerdeçalı bir çay kaşığı koymanızı tavsiye ediyorum.

Altın süt kürünü haftada 2 kez yapabileceğiniz gibi haftada 3 kez e kadar da çıkartabilirsiniz arkadaşlar .

Vücudumuzun geceleri uyurken yağ yakma kapasitesi var Kıymetli kardeşlerim bunu harekete geçirmek için özellikle bu altın süt kürü uygulayabiliriz.

Uykuya yatmadan önce bu karışımı içiyoruz ve altın sütün gerçek bir mucize olduğunu görüyoruz. Bu tür kürlerde devamlılık çok önemli. Lütfen Sadık kalın yaptığınız diyetlere. Özellikle akşam yemeklerinizi 8’den sonra ya bırakmamaya gayret edin

Emziren anneler, hamile olan arkadaşlarım bu kürleri yapmadan önce lütfen doktorlarına danışsınlar . Daha fazla kürler ve detoks tarifleri ararsanız sizleri Youtube/seherakgül kanalıma bekliyorum. Kanalıma Abone olmayı unutmayın.

 

(Visited 156 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..