Zayıflatan Macun Yağ Yaktıran Macunlu Kahve Tarifi

Merhabalar Çok güzel bir karışım yaptım sadece 1 ay boyunca kahvenize sadece bu karışıma ekleyerek muhteşem şekilde kilo verebilir sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz

Macun İçin Malzemelerimiz

  • 1 tatlı kaşığı kakao
  • 1 tatlı kaşığı tarçın
  • 2 tatlı kaşığı Hindistan cevizi yağı
  • Ve Türk Kahvesi

Önce tüm malzemelerimizi verdiğim ölçülerde iyice karıştıralım macun kıvamına getirene kadar çırparak karıştıralım.Hazırladığımız macunu uzun süre kullanabiliriz.Bunun için cam bir kavanoz içerisinde buzdolabında saklayabiliriz.Ve bu kavanozumuzu yanımızda taşıyabilir ve kahve içtiğimizde içerisine katabiliriz.

Evet kahvemizi bol köpüklü pişiridik ise fincanımıza alalım ve içmek için hazır edelim.Fincanımızdaki kahvemizin içerisine hazırladığımız macundan 1 tatlı kaşığı ekleyelim ve eriyene kadar karıştıralım.

Hazırladığımız macunlu kahvemizi afiyetle içelim.

Bu şekilde hazırlayacağımız kahveyi 1 hafta boyunca sabah ve akşam yemeklerinden yarım saat önce içelim.Kahvemizi yemeklerden yarım saat önce içtiğimiz için iştahımızı sıfırlayacak ve cayır cayır yağ yaktıracak ,sağlığımız için hiç bir riski olmayan en doğal ürünlerle diyet sürecimizin en iyi destekcisi olacaktır.

Hazırladığım bu yağ yakıcı iştah kesen macunlu kahve yapımını tüm detayları ile videomdan izleyebilirsiniz ve tüm püf noktaları kolayca öğrenebilirsiniz.

Sizleri daha fazla kür ve güzellik maskesi ile buluşturabilmek için Youtube/Seherakgül kanalıma davet ediyorum..

Ayrıca kürlerimiz ve sizlerle paylaştığımız bilgilerimiz hakkında sormak istediklerinizi bize yorumlar kısmından yada iletişim den yazarak ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve Mutlu olun

 

(Visited 595 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..