Zayıflatan Sodalı Ayran Kürü/İç Uyu

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlerle birlikte yine çok kolay ve gerçekten bir o kadar da etkili güzel bir Zayıflatan Sodalı Ayran Kürü yapacağız.

Bu kür özellikle Ne yapsam kilo veremiyorum, bir türlü adapte olamıyorum, birkaç kilo versem belki de motive olacağım, bundan sonrası gelecek ama hiçbir şekilde kilo veremiyorum, iştahımı kontrol edemiyorum, sabahları şişkinliklerle uyanıyorum, kollarımda ellerimde ödem ve şişkinlikler rahatsız ediyor gibi gibi bir sürü sorunlarla karşılaşan ve kilo verme sürecine bir türlü geçemeyen, adım atamayan arkadaşlarımız için olacak.

Kürümüz ayran canım arkadaşlarım fakat biz su yerine burada maden suyu kullanacağız, doğal mineralli ve sade olarak da biliniyor bu doğal maden sularını kullanarak zayıflamaya bir adım atacağız.

Kürümüzü 2 yemek kaşığı yoğurt kullanıyoruz, Geniş bir kabın içerisine yoğurdumu koyarak  ayran yapacağız. Bu ayranın tek farkı içerisinde su yerine maden suyu kullanacağız . Mide hassasiyeti olmayan arkadaşlar yarım limonun suyunu da ilave edebilirler . Ben limonsuz yaptım ama arkadaşlar dediğim gibi limon eklediğinizde metabolizma hızına etki edebiliriz ve gayet güzel bir zayıflama kürü hazırlamış oluruz.

Hazırlamış olduğumuz Bu karışımı her gece yatmadan önce içiyoruz Ve uyumaya yatıyoruz Arkadaşlar. Bu kürü  gündüz de yapabilirsiniz ama benim önerim geceleri yatmadan önce yapmanız.

Hayvansal bir protein olan yoğurt tokluk hissi veriyor, soda yine aynı şekilde içerdiği mineraller sebebiyle yine bir tokluk hissiyatı veriyor, bunu gündüz de uygulayabilirsiniz. Mesela öğlen ara öğün olarak bu ayranımızı kullanabilirsiniz şişkinlik, ödem bu tarz sıkıntılara iyi geliyor, sizi gerçek anlamda kilo verme motive ediyor arkadaşlarım bu sebeple tavsiye ediyorum.

Yapımı çok kolay bir kür arkadaşlar,iki dakikada hazırlayıp içebilirsiniz ve uykuya yatmadan önce içip güzel bir uyku çekebilirsiniz. Uykudan uyandığınızda şişkinlikten kurtulmuş gayet rahat olduğunuz göreceksiniz.

Daha fazla kür için canım arkadaşlarım sizleri youtube/seherakgül kanalıma abone olun bizi Instagram sayfamdan da takip edebilirisiniz.

 

(Visited 303 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..