ZAYIFLATAN YOĞURT KÜRLERİNİN EN KOLAY VE LEZZETLİ OLANI

Merhabalar canım arkadaşlarım zayıflaran kürlerimize devam ediyoruz , Bugün size yağ yaktıran , vücudunuzda bölgesel olarak birikmiş depolanmış yağları sular gibi eritip akıtacak muhteşem bir tarifim var.

Tarifimizin tüm detaylarını videomuzda anlattım sizlere kürümüzün videosunu mutlaka izleyin.

Zayıflama süreçlerimizde sizlere beslenme planlarınıza dahil edebileceğiniz yada detoks olabilecek kalorisi düşük ve yapımı çok kolay bir tarifler hazırlıyoruzbirlikte.

Bugünde hep birlikte  salata yapacağız Ama bunu bir öğün niyetine tüketeceğiz ve bunu 1 ay boyunca tükettiğinizde farketmeden inceldiğimizi, basen ,bel, kalça ve sırt bölgemizde bariz şekilde 2 santim 3 santim incelmeler olduğunu göreceksiniz .

Salatamız yağ yaktıracak,iştahı dengeleyecek ve inanılmaz tok tutacak. Kısaca hem doyuracak, hem yağ yaktıracak.

2 adet salatalık 2 adet domates kullanacağız 3 yemek kaşığı yoğurt üzerine  istediğiniz gibi doğruya bilirsiniz rendeleyebilirsiniz de. 1 çay kaşığı zerdeçal ekliyoruz. 1 yemek kaşığı elma sirkesi katıyoruz .1 yemek kaşığı zetinyağı , 1 yemek kaşığı keten tohumu tüm malzemelerimizi karıştırarak salatamızı hazırrlıyoruz

Salatamızı 1 öğünde tüketeceğiz ama dileyen2 öğünde yapabilir.

Kahvaltınızı hep önerdiğim gibi bol yeşillikli ekmeksiz güzelce yapın , salatamızı öğlen ve akşam birer kase hazırlayıp tüketebilirsiniz. Ve 1 ay boyunca bu şekilde beslendiğinizde tartıda inanılmaz farklar göreceksiniz

Ben sizlere güveniyorum Sizler de kendinize güvenip karar verin ve lütfen bir yerlerden başlayın Mutlu sona kolaylıkla ulaşın.

 

(Visited 346 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..